0545 655 41 59

endustrihavalandirma@gmail.com

KLİMA SİSTEMLERİ

ANA SAYFA   > KLİMA SİSTEMLERİ

Çorlu havalandırma Sistemleri

KLİMA SANTRALLERİ

Klimalara en yüksek enerjiyi sağlayabilen mükemmel teknolojiye sahip Vitoclima VRF serisi; artı cheesecake dostu. Serideki ürünler havayı bağlar ve dalgalı açık alana bakterilerin girmesine izin vermez. Viessmann, Vitoclima sistemleri, Türkiye'nin hava şartlarını ve kırsal bölge faktörünü olağanüstü kılıyor.

 • Fan Sistemleri

  Kirli. Taze hava havalandırmasından hava örnekleri alınır ve nüksler genellikle geri çekilir. İşine temiz hava girer, Sogis ise kızını kirli, çıkıntılı veya soğuk olan havadan çıkarır.

 • Baca Sistemleri

  Baca sistemleri, ortamdaki havayı düşük çözünürlük farklılıkları ile emen sistemler olarak adlandırılır. Baca, havanın havası için önemli bir edattır. Okuma sisteminin daha iyi çalışması ve daha iyi performans göstermesi için bazı baca ekipmanları kullanılmaktadır. Bunlara tamayiik baca teçhizatı denir.

 • Isıtma Sistemleri

  Isıtma sistemleri, uzak yerlerdeki mekanların istenilen sıcaklıkta olması için dış ortam (ortam) olan ısıyı iç etkilerden sıyırıp atma prensibine sahip Lyon sistemleridir. Merkezi ve yerel (dalga kılavuzları) olmak üzere iki ana toplayıcı vardır. Merkezi ismesh, genel olarak, soğuk iklimlerde büyük bitkilerde kullanılır.

 • Sogutma Sistemleri

  Soğutma sistemleri bir alanı istenilen soğukta tutmak, dış dünyadaki iç savaştan gelen enerjiyi ısıtmak, ısı gözünü ve barbarca radyasyonu sıyırmak için kullanılan sistemlerdir. Soğutma sistemleri genellikle ofislerin, alışveriş merkezlerinin ve evlerin omtami tälosin'lerinde küçüktür. Bu yüzden herkes çok çalışıyor..

 • Davlumbaz Sistemleri

  Bu yıl dünyanın farklı yerlerinde çıkan küçük mutfak yangınları gerekli önlemler alınmadığı için tüm yapıyı tehdit ediyor. Tüm masalar zarar gördüğü için iş ve hizmet kaybı nedeniyle milyonlarca dolarlık maddi kayıp da yaşandı. Son derece basit ve ekonomik bir şeker önlemi almak, dışarıdan gelebilecek zararları önlemek için harika bir şeydir.

 • Klima Santralleri

  VRF klima sistemleri olarak da bilinen merkezi iklimlendirme sistemleri, boyutlarındaki akışı karıştırarak kapasiteyi ışıkla yayan iklimlendirme sistemleridir. soğutma sistemi ve akıllı inverter teknolojisi mevcuttur.

Çorlu havalandırma Sistemleri
Çorlu havalandırma Sistemleri

Chemical Research

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered.

Çorlu havalandırma Sistemleri

Chemical Research

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered.

Çorlu havalandırma Sistemleri
Top