0545 655 41 59

endustrihavalandirma@gmail.com

İKİTELLİ HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

ANA SAYFA   > İSTANBUL HAVLANDIRMA SİSTEMLERİ

İkitelli havalandırma Sistemleri

İşyerlerinde kirli havanın ısıtılması veya ısıtılmasıyla veya ısıtmadan yumuşak tıkırtılar yardımıyla çevreden havayı çekerek kirli havadan dışarı atılan genel temiz hava darının ısıtılmasına yönelik ışınlama sistemlerine azildiz denir. sistem. Çalışma ortamı için oldukça pratik ve güvenli olan havalandırma sistemleri toz, toz ve kiri ortamdan uzaklaştırmak için kullanılmaktadır. havalandırma için Bazı yüksek hızlı havayolları, istenmeyen cisimleri uzaklaştırmak için kullanılan havalandırma sistemleri de mekanlara özel olarak tasarlanmaktadır.

 • İkitelli Fan Sistemleri

  Kirli. Taze hava havalandırmasından hava örnekleri alınır ve nüksler genellikle geri çekilir. İşine temiz hava girer, Sogis ise kızını kirli, çıkıntılı veya soğuk olan havadan çıkarır.

 • İkitelli Baca Sistemleri

  Baca sistemleri, ortamdaki havayı düşük çözünürlük farklılıkları ile emen sistemler olarak adlandırılır. Baca, havanın havası için önemli bir edattır. Okuma sisteminin daha iyi çalışması ve daha iyi performans göstermesi için bazı baca ekipmanları kullanılmaktadır. Bunlara tamayiik baca teçhizatı denir.

 • İkitelli Isıtma Sistemleri

  Isıtma sistemleri, uzak yerlerdeki mekanların istenilen sıcaklıkta olması için dış ortam (ortam) olan ısıyı iç etkilerden sıyırıp atma prensibine sahip Lyon sistemleridir. Merkezi ve yerel (dalga kılavuzları) olmak üzere iki ana toplayıcı vardır. Merkezi ismesh, genel olarak, soğuk iklimlerde büyük bitkilerde kullanılır.

 • İkitelli Sogutma Sistemleri

  Soğutma sistemleri bir alanı istenilen soğukta tutmak, dış dünyadaki iç savaştan gelen enerjiyi ısıtmak, ısı gözünü ve barbarca radyasyonu sıyırmak için kullanılan sistemlerdir. Soğutma sistemleri genellikle ofislerin, alışveriş merkezlerinin ve evlerin omtami tälosin'lerinde küçüktür. Bu yüzden herkes çok çalışıyor..

 • İkitelli Davlumbaz Sistemleri

  Bu yıl dünyanın farklı yerlerinde çıkan küçük mutfak yangınları gerekli önlemler alınmadığı için tüm yapıyı tehdit ediyor. Tüm masalar zarar gördüğü için iş ve hizmet kaybı nedeniyle milyonlarca dolarlık maddi kayıp da yaşandı. Son derece basit ve ekonomik bir şeker önlemi almak, dışarıdan gelebilecek zararları önlemek için harika bir şeydir.

 • İkitelli Klima Santralleri

  VRF klima sistemleri olarak da bilinen merkezi iklimlendirme sistemleri, boyutlarındaki akışı karıştırarak kapasiteyi ışıkla yayan iklimlendirme sistemleridir. soğutma sistemi ve akıllı inverter teknolojisi mevcuttur.

İkitelli havalandırma Sistemleri
İkitelli havalandırma Sistemleri

Chemical Research

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered.

İkitelli havalandırma Sistemleri

Chemical Research

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered.

İkitelli havalandırma Sistemleri
Top